IDEA

Naszą ideą jest łączenie florystycznego doświadczenia z wyjątkową pasją i nieustannym zaangażowaniem. W projektach wykorzystujemy autorskie innowacyjne koncepcje, które są naszą odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się trendy i potrzeby klientów w szeroko rozumianym świecie florystyki oraz współczesnym dizajnie. Najważniejszy jest cel, który osiągamy dzięki wspólnym pomysłom, szeroko pojętej komunikacji i chęci znajdowania najlepszych rozwiązań. Z pełną świadomością łączymy tradycję i nowoczesność, a wyjątkowa dbałość o detale, pozwala nam czuć się komfortowo. Nie jest istotne czy wykonujemy klasyczne bukiety czy projektujemy aranżacje florystyczne na wyjątkową uroczystość, zawsze dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. Koncentrujemy się na lekkich i smukłych konstrukcjach, pięknych projektach i wytrzymałości. Bezkompromisowa jest najwyższa jakość materiałów, które wykorzystujemy. Poza tym potrafimy zrozumieć potrzeby i możliwości naszych partnerów, ponieważ właśnie w tym przejawia się wzajemny szacunek.

 

 

O NAS

PIOTR SEKUNDA

Jeden z czołowych polskich florystów, w którego pracach widać wpływ sztuki nowoczesnej, architektury i wzornictwa. Posiada umiejętność do osiągania wyjątkowych efektów za pomocą autorskich metod. Potrafi łączyć florystykę z wysoką jakością i zaskakującą precyzją. Pasja dla rzemiosła, kreatywność oraz artystyczna intuicja są dla niego metodą do projektowania mistrzowskich form. Na co dzień zaskakuje połączeniem naturalnych materiałów z bardzo nowoczesnymi, a także znajduje miejsce dla tych nietypowych. Często wystarczy chwila aby wskazał czy nowo obrany kierunek będzie działał czy też nie. Choć podąża za światowymi trendami, to jego prace ciągle pozostają wyjątkowe i oryginalne. Współpracuje z organizacjami florystycznymi w Rosji i Belgii oraz na Tajwanie.
Mistrz Florystyki oraz Międzynarodowy Mistrz Polski 2012 we Florystyce.

MICHAŁ HIBNER

Dbając o ciągły rozwój, szuka możliwości i tworzy koncepcje, które mogą być wykorzystane w projektach jutra. Wieloletnia praca z największymi polskimi i międzynarodowymi markami, ciągłe poszukiwanie innowacji oraz obserwacja potrzeb klientów pozwalają na projektowanie funkcjonalnych i konkurencyjnych produktów. Wie, że tylko przemyślane oraz spersonalizowane rozwiązania są w stanie zaspokoić oczekiwania klientów. Absolwent SGGW i Psychologii w Zarządzaniu w Akademii Koźmińskiego w Warszawie, współtwórca szkoleniowego projektu Floral Academy.
Team Manager

 

podaj email: